Переваги використання акредитованих електронних майданчиків

Формат електронних торгів вважається достатньо простим для того, щоб ним могли користуватися як досвідчені користувачі так і люди, що не сильно розуміються в тому, як працювати з інтернет-ресурсами. На сьогодні, учасник електронних торгів повинен бути добре ознайомлений відразу з декількома важливими моментами, це:

 • Алгоритм – важливо розуміти, що будь-який формат аукціону проходить згідно з певною послідовністю дій. Це означає, що є конкретний перелік кроків, через як потрібно пройти учаснику;
 • Формат – самі торги можуть проводитися в відкритому, закритому або ж обмеженому вигляді. Тому, потрібно бути ознайомленим з тим, коли допустимо використовувати різні форми процедури;
 • Метод участі – мова йде про вибір сервісу, за допомогою якого можна знайти цікаве оголошення та надати свою цінову пропозицію.

Звичайно, є ще такі параметри як документація, формат заявки та інші моменти, но для ознайомлення зі всіма моментами потрібно значно більше часу.

Знайти більше інформації про участь в електронних торгах ви можете за посиланням sale.ueex.com.ua/filter/land-parcel. Також, тут можна навіть переглянути реальні оголошення та пробувати надіслати свою заявку для участі в процедурі.

Шукати оголошення краще на тих майданчиках, що мають акредитацію і як приклад можна привести українську енергетичну біржу. Це один з давно створених сервісів, що має велику кількість позитивних відгуків від користувачів.

Є навіть декілька основних переваг надійних електронних майданчиків, що може зацікавити потенційного користувача обирати саме серед переліку акредитованих сервісів:

 • Можливість проведення швидкої перевірки майна на наявність судових процесів, що були з ним пов’язані. Тобто, система дозволяє перевірити інформацію про сам лот та його попередніх власників, які могли мати проблеми з законом;
 • Огляд майна та експертна оцінка – виставляючи лот на продаж, система проводить оцінку його початкової вартості. Що стосується учасників аукціону, вони мають змогу більш точно ознайомитись з тим в якому стані воно знаходиться;
 • Надання інформації про об’єкт аукціону – сюди можна віднести характеристики, вартість, тип власності, статус, наявність будь-яких недоліків й так далі. Список наданої інформації може відрізнятися в залежності від лоту;
 • Супровід учасника – це означає, що користувач має можливість користуватися порадами спеціалістів технічної підтримки, не допускаючи частих помилок;
 • Перевірка на можливі арешти  та заборони – це ще один важливий момент і можливість моніторингу на такі порушення є досить зручним та ефективним інструментом.

Це лише основні переваги, які може отримати користувач, обираючи саме сучасні акредитовані електронні майданчики в системі ПроЗорро. Перш за все, учасник може бути впевненим в тому, що сама процедура буде проходити на законних підставах.

Типи нерухомого майна, що здається в оренду в ПроЗорро

Нерухомість вважається одним з тих лотів, що здається в оренду в форматі аукціону найчастіше.

Не дивно, що нерухомість можна сміливо розділити на декілька основних груп, відштовхуючись від її призначення:

 • Комерційні об’єкти – це ті приміщення, що виставляються на аукціон й підготовлені для ведення певної діяльності. Тобто, це може бути офісний об’єкт, приміщення під магазин або ж під будь-яку іншу діяльність комерційного типу;
 • Складські об’єкти – практика показує, що такі приміщення розташовуються саме на перших поверхах а також в приватних будинках. Основне їх завдання полягає в тому, щоб зберігати певний товар або продукцію;
 • Вільні об’єкти – це означає, що на момент оренди вони не обладнані під офіс. Магазин або ж будь-який інший напрямок. Тому, переможець в торгах має право на переобладнання такого приміщення, але за умови досягнення відповідної згоди з власником.

Це ті моменти що є справді цікавими та важливими, коли говориться про оренду нерухомості через систему ПроЗорро.

Що потрібно знати про прилюдні торги

Почати варто з того, що це певна процедура, що проводиться через систему ПроЗорро. Згідно з законодавства. Організатор зобов’язаний надати кожному учаснику конкретний перелік правил та умов, яких варто дотримуватися для проведення самої процедури.

В таких торгах учасником може стати будь-яка людина. Що стосується переможця, то ним стає користувач, якому вдалося запропонувати найвищу ціну. 

Прилюдні торги – це сама звичайна відкрита процедура, що надає кожному учасникові рівні умови. Такий формат є максимально розповсюдженим на електронних майданчиках і знайти такий лот не є серйозною проблемою. Це зробити ще простіше, якщо використовувати для цього фільтри, що є досить зручним та корисним інструментом.

minimalogic-blog