Огляд української універсальної біржі

Українська торгівля на УУБ була відкрита тридцять років тому. Ця структура стала однією з небагатьох асоціацій в Україні, де можна робити ставки на придбання деревної сировини. Окрім цього, ми також можете використовувати весь спектр послуг. Декілька років тому учасники проекту ProZorro були зареєстровані офіційно.

Особливості біржі

Майданчик торгів знаходиться в системі ProZorro. Торги проводяться з урахуванням різних класифікацій:

  1. приватизація обмеженого обсягу,
  2. використання корисних копалин,
  3. індивідуальні права по кредиту,
  4. торгівля землею,
  5. транспортні засоби,
  6. деревина,
  7. сировина,
  8. метал,
  9. оренда транспортних засобів та інші торги.

Колл-центр працює кожен день та допомагає оперативно дати рекомендації та спеціалізовану допомогу по торгам.

Платформа торгів кожен рік вдосконалюється. Серед самих останніх розробок майданчику – Telegram bot і Viber bot, за допомогою яких ви можете відстежувати будь-які важливі продажу з обраної класифікації в пару клацань на своєму мобільному телефоні. Кожен учасник торгів може зробити запит, щоб отримати попередження про нові торги. Більш детально можна дізнатися на офіційному сайті: sale.uub.com.ua.

Пропоновані боти будуть виконувати всю основну роботу з відстеження важливих деталей для покупця. З дев’яти мільярдів гривень, які координатори цих торгів заробили протягом десяти місяців 2019 року, вони виплатили більше 1 мільярда гривень переможцям закриття. Найдорожчі товари були виграні членами УУБ.

Боти для Telegram і Viber з записами 

Корисні боти для Viber і Telegram, створені кращими експертами вУУБ, допомогли багатьом людям прийняти участь у торгах. Цей етап також ідеально підходить для нових учасників. Ці віддалені помічники допоможуть знайти відповідь на будь-яке питання. Вони також можуть відразу ж вивчити величезну кількість розпродажів, які висять на сайті кожен день. Більш детально дізнавайтесь на сайті: https://sale.uub.com.ua/news/kupyty-kruglyak-sosny-na-prozoro-prodazhi

Інструкції з купівлі землі з використанням проводів і Viber-ботів

Прозорро.Продаж-це унікальний віртуальний майданчик, за допомогою якого сьогодні держава вигідно продає, точно так само, як здає в оренду будь-які невикористовувані ресурси. Все, як правило, робиться з використанням віртуального майданчику, такого як УУБ. Саме тут члени клубу готові використовувати просту систему електронного закриття.

Протягом дуже довгого часу УУБ ефективно розігрує свою роботу і робить все, що може бути в межах досяжності, щоб зробити його якомога більш вигідним для учасників. Постійні електронні торги, підготовка записів, коротка листування і все навколо підготовлені консультаційні директори — все це буде відправлено з вашої адреси електронної пошти як важливе повідомлення.

minimalogic-blog