Купівля землі через електронний майданчик УУБ

Для українців пропозиція землі в сільській місцевості — це головне питання, яке нова влада вирішить раніше, ніж пізніше.  25 вересня 2019 року Кабінет Міністрів затвердив законопроект, згідно з яким незаперечний земельний ринок повинен почати ефективно працювати в країні в 2020 році — на цю зміну банк виділив 200 мільйонів доларів.

Довгий час дрібних землевласників підкреслювала відсутність законної і зрозумілої системи подачі пропозицій — вирішити це питання нескладно, просто важливо дозволити угоду і оренду аграрних ділянок через електронну біржу УУБ.

Як купити землю через УУБ

Площа сільськогосподарських угідь в Україні становить майже 35 мільйони гектарів.  З них 28 мільйонів гектарів являють собою земельні частки, пропозиція яких за реальною ринковою вартістю дозволить землевласникам розвивати свій бізнес, зокрема, отримувати банківські позики, отримані від їх власності.  Більш того, досить довгий час робітники були в основному бранцями корумпованих бізнес лідерів, які досить довгий час орендували територію іншої людини за копійки, навіть не замислюючись про правомірний розгляд найважливішого активу держави.

Згідно з Міністерством аграрної політики, після зняття заборони на пропозицію сільськогосподарських площ на рік державний фінансовий план нації буде поповнено на суму, просто за неприємними оцінками вона складе від 600 мільйонів до 2 мільярдів доларів США.  Як би там не було, просто якщо земельний ринок буде управлятися обов’язковими адміністративними стандартами, держава зробить відкритий реєстр всіх садових земель, і буде можливо орендувати або купувати землю у робітника через сучасні державні розпродажі.

За три роки існування УУБ був повністю роботизований.  Угоди продемонстрували свою життєздатність-державні та приватні підприємства через виняткові електронні етапи ефективно продають об’єкти малої приватизації, ресурси збанкрутілих банків, які орендують приватні приміщення, змінюють поверхи, місця для паркування, вантажні автомобілі, продають надзвичайні гранти на розробку корисних копалин і значно більше.

Базовий метод, ніяких провокацій і поділів, величезна клієнтська база і вільний доступ учасників до земельних бартерів — авторитетний сайт Української універсальної біржі спростить цей цикл, розумно і продуктивно.

Реєструйтеся на електронній біржі УУБ

«УУБ» працює двадцять чотири роки. Організація ефективно бере участь у розвитку економіки країни.  Сайт організації офіційно сертифікований владою України, торгівлі та сільського господарства.  Відповідно, тут ефективно проводяться бартерні угоди і оренда державної та приватної власності, окремо, пізніше торгові експерти зроблять пропозицію землі швидкою і продуктивною, як можна очікувати.  Зареєструйтеся на нашому сайті, беріть участь в розпродажах і вигравайте!

За більшими деталями звертайтесь до цього сайту: uub.in.ua

minimalogic-blog