Державний реєстр

Українська універсальна біржа існує понад двадцять років і є лідером серед аналогічних торгових платформ. Завдяки даному порталу uub.com.ua користувачі не тільки можу брати участь в публічних державні закупівлі, а й придбати муніципальне, комерційне або житлове приміщення. Така нерухомість завжди нижче, ніж ринкова по вартості. Українська універсальна біржа має необхідну акредитацію, а також підключена до державної системи Прозоро, яка, у свою чергу пропонуючи до придбання нерухомість різної форми власності. Коли торг проходить на будівлях і спорудах, то аукціон проходить у відкритому вигляді, а це значить, що учасником може стати державні та приватні підприємства, а також різні компанії та фізичні особи. Аукціон проходить з умовами вільної конкуренції, а це значить, що перемагає той, чия ставка була найвищою.

На даний час до складу державного реєстру входить тридцять три різноманітних підприємства, які при необхідності будуть забезпечувати країну необхідними товарами. До фонду входять хлібокомбінати, різноманітні складські приміщення, нафта комбінати та науково — дослідні інститути. Існує певний перелік того що зберігається на складах для того, щоб в разі виникнення особливої ситуації країна могла забезпечити своїх громадян та армію всі необхідним. В головний перелік входять сімдесят найменованій, які можна розділити на категорії, а саме: харчі, промислові товари, нафто продукція, різноманітна сировина та багато іншого. Також у фонді державного реєстру значиться біля чотирьох тисяч найменувань, які входять в мобільний резерв. Фонд дуже ретельно слідкує за схоронність всієї продукції, тому постійно оновлює запаси. Саме тому велика кількість продукції списується та реалізовується.

Реалізація майна державного резерву проходить за дуже низькими цінами, що дуже приваблює покупців з меркантильними інтересами, а також були виявлені численні недостачі. Саме тому на порядку денному стоїть питання зробити реалізацію державного резерву захищеним, та вигідним для держави. В цьому питанні може допомогти Українська універсальна біржа https://www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/spisannya-resursiv-derzhavnogo-rezervu/ та система Прозоро.

Яким чином брати участь в аукціоні по реалізації державного резерву?

На даний час брати участь в таких аукціонах немає можливості, але в ближчий час Українська універсальна біржа має намір надати таку можливість. Щоб взяти участь в тендері, необхідно пройти авторизацію на Українській універсальній біржі або офіційному сайті біржі та системі Прозоро. Саме Прозоро налаштована під торгові платформи, які підключені до центрального сервісу даної системи, а також мають певний рівень акредитації від Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Після реєстрації на Українській універсальній біржі користувач отримує доступ до персонального кабінету. в персональному кабінеті можна стежити за всіма новини з потрібних тендерів, підписатися на розсилку повідомлень на певний вид продукції, а також брати участь в аукціоні. Сучасна система дозволяє спостерігати за проведенням аукціону, а до того, як аукціон не закінчиться замовник не має можливість зв’язуватися потенційним покупцем, навіть перевірка документів замовником відбувається після того, як аукціон закінчено. У разі, коли з документального питання користувач виграв тендер не проходить, то переможцем стає той, хто поставив ставку нижче ніж переможець.

minimalogic-blog